Гуртки

     Центр науково-технічної творчості молоді “Сфера” запрошує вихованців на навчання до більш ніж 60 гуртків за наступними напрямами:

 

Спортивно-технічний напрям

Тут можна не лише зібрати власноруч свій перший засіб пересування чи його діючу модель, а й спробувати свої сили на численних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

 1-9

 

Науково-технічний напрям

Тут вихованці мають змогу опанувати основи таких складних, але дуже цікавих та важливих галузей знань, як радіоелектроніка, астрономія, розвинути свої дослідницько-експериментальні навички, а також заглибитися у вивчення таких соціальних наук, як психологія та журналістика

quiz_science

 
whiteboard-science
 

 

Навчально-виробничий напрям

Через навчання – у реальне самостійне життя! Уміння та навички, здобуті вихованцями на гуртках даного напряму, не тільки будуть цікавими, але й обов’язково знадобляться їм у житті. Навички водіння, основи конструювання, догляду за собою та одягом, опанування фаху майстра на всі руки і, звісно ж, не забуваємо про освіченість.

bcaeaepxi


 

Інформаційні технології

Інформація, як і комп’ютери, – невід’ємна частина нашого життя! Навчитися грамотно володіти персональним комп’ютером та програмним забезпеченням – обов’язок кожної сучасної людини! Ми ж пропонуємо розширену програму: на гуртках даного відділу вчать не лише основам знань, а й вмінням, які потім можуть знадобитися у майбутній професії!

1150-dtrave-cartoon-computer-and-desktop-design
 

 

 

Художньо-естетичний напрям

Усіх творчих особистостей – ласкаво просимо! Навіть якщо Ви не вмієте малювати чи робити щось своїми руками, Ви обов’язково цьому навчитеся після відвідування гуртків даного напряму. А ще тут можна добряче розім’ятися, весело проводячи час на заняттях гуртків сучасних та бальних танців, театрального мистецтва, вокального гуртка.

 art-paint-colorful
1231387171-470132441-happy-kid-clipart-chidren

 

 
 
 

Початково-технічне моделювання

detskie-podelki-iz-plastilina-1

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності. Воно є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою у підготовці вихованців до подальшої роботи в різних гуртках технічного напрямку.

 Детальніше про гуртки ПТМ

 

Ранній розвиток дитини

green_school_board_and_decors_png_picture

Підготуйте свою дитину до шкільного життя! На заняттях гуртків раннього розвитку – не лише пізнавально, але й цікаво. Ви й не помітите, як Ваша дитина вже сама буде прагнути йти на заняття, а після проходження курсу її чекають відкриті двері до будь-якої школи. 

 

———————–

 

Запис у гуртки на 2020-2021 навчальний рік:

Запис у гуртки на 2020-2021 навчальний рік