Гуртки

     Центр науково-технічної творчості молоді “Сфера” запрошує вихованців на навчання до більш ніж 60 гуртків за наступними напрямами:

Науково-технічний відділ

(Тут вихованці мають змогу опанувати основи таких складних, але дуже цікавих та важливих галузей знань, як радіоелектроніка, астрономія, психологія, розвинути свої дослідницько-експериментальні навички, а також заглибитися у вивчення таких соціальних наук, як психологія та журналістика)

quiz_science

 

Навчально-виробничий відділ

(Через навчання – у реальне самостійне життя! Уміння та навички, здобуті вихованцями на гуртках даного напряму, не тільки будуть цікавими, але й обов’язково знадобляться їм у житті! Навички водіння, основи конструювання, догляду за собою та одягом, опанування фаху майстра на всі руки і, звісно ж, не забуваємо про освіченість!)

bcaeaepxi

 

Спортивно-технічний відділ

(Тут можна не лише зібрати власноруч свій перший засіб пересування чи його діючу модель, а й спробувати свої сили на численних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!)

 1-9
 • Авіамодельний гурток
 • Модельно-конструкторський гурток
 • Автомодельний гурток
 • Картинг
 • Судномодельний гурток
 • Столяр-конструктор
  robotics
   
 • Гурток радіотелеграфії
 • Ракетомодельний та авіамодельний гурток
 • Робототехніка (Лего)
 • Робототехніка
 • Робототехніка та електроніка

 

Відділ декоративно-ужиткового мистецтва

(Усіх творчих особистостей – ласкаво просимо! Навіть якщо Ви не вмієте малювати чи робити щось своїми руками, Ви обов’язково цьому навчитеся після відвідування гуртків даного відділу! А ще тут можна добряче розім’ятися, весело проводячи час на заняттях гуртків сучасних та бальних танців, театрального мистецтва, вокального гуртка!)

 art-paint-colorful

 

 

Відділ інформаційно-обчислюваних технологій

(Інформація, як і комп’ютери, – невід’ємна частина нашого життя! Навчитися грамотно володіти персональним комп’ютером та програмним забезпеченням – обов’язок кожної сучасної людини! Ми ж пропонуємо розширену програму: на гуртках даного відділу вчать не лише основам знань, а й вмінням, які потім можуть знадобитися у майбутній професії!)

1150-dtrave-cartoon-computer-and-desktop-design
 

 

detskie-podelki-iz-plastilina-1

Початково-технічне моделювання

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності. Воно є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою у підготовці вихованців до подальшої роботи в різних гуртках технічного напрямку.

 

green_school_board_and_decors_png_picture

  

Ранній розвиток дитини

Підготуйте свою дитину до шкільного життя! На заняттях гуртків раннього розвитку – не лише пізнавально, але й цікаво! Ви й не помітите, як Ваша дитина вже сама буде прагнути йти на заняття, а після проходження курсу її чекають відкриті двері до будь-якої школи!