Початково-технічне моделювання

     Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності.

     Початкове технічне моделювання є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою у підготовці вихованців до подальшої роботи в різних гуртках технічного напрямку.

     Зміст діяльності гуртків початкового технічного профілю спрямований на введення дітей у світ техніки, залучення їх до створення іграшок, моделей технічних об’єктів. При проектуванні об’ємних виробів у дітей удосконалюються навички графічної грамоти, просторове мислення, уява.

     Конструювання та виготовлення моделей – це розвиток вміння роботи з кресленням, інструментами. Це сприяє формуванню у вихованців умінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами, вихованню культури праці, формуванню стійкого інтересу до технічної творчості.

     Наші вихованці за роботою:

        Наші успіхи та досягнення  

     Вихованці гуртків початкового технічного моделювання беруть участь у заходах, що проводить Центр «Сфера», в районних, міських та Всеукраїнських конкурсах.

     Експонати, які представлені  на районній виставці науково-технічної творчості, – це результат роботи вихованців гуртків. Роботи, які стали переможцями на районній виставці, беруть участь у Всеукраїнській виставці з ПТМ.

 

     Керівники гуртка:

     Норсеєва Емілія Миколаївна

     Калениченко Ельвіра Петрівна

     Адаменко Інна Ігорівна

     Бризгалова Наталія Олегівна

     Тарашкевич Наталія Миколаївна

     Марченко Ірина Володимирівна (англійська мова)