Гурток “Англійська мова” для дітей 6-7 років

Усі сучасні батьки знають – вивчати англійську мову потрібно з дитинства! Адже англійська мова –  це мова міжнародного спілкування, інформації, науки і мистецтва.

Озирнись навкруги! Англійська мова навколо нас, чи не так? Ми її бачимо і чуємо: по телебаченню, на відпочинку, в школі й на роботі. Знання англійської мови допомагає в спілкуванні з людьми різних національностей, отримати гарні оцінки в школі, а потім – навіть здобути кваліфіковану освіту за кордоном, отримати високооплачувану роботу і побудувати кар’єру!

В нашому Центрі  відкритий набір у гурток “Англійська мова” для дітей 6-7 років. На заняттях діти будуть вчитись спілкуватись, читати, писати англійською мовою, правильно вимовляти звуки, ознайомляться з життям, культурою та традиціями англомовних країн.

У цьому віці закладається здатність мислити та відчувати іноземну  мову, в майбутньому це  допоможе дитині розуміти та інтуїтивно відчувати мову як свою рідну, а не вдаватися до методів заучування. Тому, одним з найважливіших завдань раннього вивчення англійської мови є прищеплення любові, інтересу до мови і культури, що вивчається.

Навчальна програма розрахована на розвиток навичок та здібностей:

  • Вихованці вивчають короткі віршики, пісні та ігри, знають словник слів та виразів  згідно вивчених тем за програмою.
  • Діти вміють виконувати вправи на розвиток дихання та вимови англійських звуків;  вимовляти звуки англійської мови з урахуванням принципу апроксимації.
  • Вивчення англійської мови сприятливо впливає на розвиток пам’яті, уваги, мислення і уяви дітей.
  • Крім інтелектуального розвитку, заняття англійською мовою позитивно впливають на комунікативні навички і загальний емоційний стан дитини.

Заняття побудовані таким чином, щоб діти змогли зануритись у мовне середовище та в ігровій формі засвоїти іноземну мову.

Керівник гуртка – Мальцева Юлія Анатоліївна

 

 

Запис у гурток:

https://forms.gle/xMxKKoHWurBQ2VBa8