Гурток “3D-графіка”

     Сучасний світ важко уявити без тривимірного моделювання. Кіно, комп’ютерні ігри, телебачення – це лиш маленька частина того величезного світу, де панують 3D-моделі. Приміром, існує ціла галузь – художник інтер’єру. І для того, щоб уявити, як виглядатиме оселя після будівництва чи ремонту, запрошують графічних дизайнерів, які візуалізують це все на комп’ютері. Сучасні технології пішли настільки вперед, що нам уже навіть важко відрізнити – чи справжній об’єкт, який ми бачимо на екрані? В Голівуді комп’ютерні моделі будівель використовують навіть у звичайній мелодрамі. Виявляється, набагато легше змоделювати цілу вулицю, аніж на декілька днів перетворювати центр міста на локацію для зйомок!

               

    На нашому гуртку Ви навчитеся основам тривимірного моделювання. Ми будемо працювати в професійній програмі 3Ds MAX, яка вже понад 20 років є лідером у своїй галузі. Почнемо, звісно, зі створення стандартних примітивів, однак потім на Вас очікує неймовірний світ 3D! Створення моделей будинків, автомобілів, дизайну інтер’єру та екстер’єру, моделювання та анімація персонажів, звірів, дерев, рослин, робота з джерелами світла у тривимірній сцені, обробка та накладання текстур на модель, і звісно ж – анімація камери та створення повноцінних тривимірних локацій!

          3d-1      3d-2

     Ми впевнені, що Ви не раз чули про курси з моделювання. Однак так само мали чути і про їх “кусючі” ціни. Ключова перевага нашого гуртка – заняття для дітей проходять абсолютно безкоштовно! До кожного вихованця ми маємо індивідуальних підхід, а наше сучасне комп’ютерне обладнання позбавить Вас необхідності купувати дорогі комплектуючі.

     По закінченню курсу Ви матимете достойне портфоліо для майбутніх роботодавців, а ще – купу дипломів та нагород від участі на різноманітних міських та всеукраїнських технічних фестивалях та конкурсах.

     Тож годі витрачати свій час за комп’ютерними іграми чи спробами самостійно оволодіти навичками графічного дизайнера! Записуйтеся на наш гурток і вже сьогодні перетворіть своє хобі на повноцінну справу, яка у майбутньому позбавить будь-яких шансів роботодавців не взяти Вас на омріяну високооплачувану роботу!

 

     Ми раді бачити дітей віком від 12 років.

 

     Керівник гуртка – Кубрак Ірина Георгіївна