Автомодельний гурток

Якщо Ви захоплюєтесь конструюванням та виготовленням рухомих автомоделей, приходьте на заняття автомодельного гуртка! 

Автомодельний спорт – один із найпопулярніших напрямів технічного моделювання, що поєднує конструювання і побудову діючих трасових моделей. Навчальна програма розрахована на вихованців 9-14 років.

У холі першого поверху Центру працює сучасна автотраса, де вихованці запускають рухомі автомоделі, створені власноруч. Займаючись в автомодельному гуртку, діти навчаться створювати власні креслення, а також вдосконалювати існуючі конструкції трасових автомоделей та пультів керування ними. Вихованці зможуть взяти участь у змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі) різного рівня та у міських, всеукраїнських та міжнародних виставках дитячої творчості.

Вихованці гуртка оволодіють новими навичками та вміннями:

  • читати та виконувати креслення;
  • проєктувати, конструювати трасові моделі та пульти керування;
  • працювати з інструментами ручної праці, виконувати роботи на верстатах;
  • розв’язувати  творчі завдання;
  • оволодіють основами електротехніки, дизайну;
  • розвинуть конструкторські, винахідницькі, творчі здібності, системне, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію.

Вихованці автомодельного гуртка є постійними переможцями та призерами  міських та Всеукраїнських змагань з автомодельного спорту. Здобутки вихованців на змаганнях та виставках надихають дітей на нові перемоги.

 

Керівник гуртка:

 

Петренко Олександр Іванович

Керівник автомодельного гуртка в Центрі з 1994 року, вища освіта. Кандидат в майстри спорту України з автомодельного спорту.

Петренко О. І. нагороджений неодноразово грамотами Управління освіти та Київської міської державної адміністрації, почесним знаком «Відмінник освіти України», в 2014 році став переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка науково-технічного напрямку».

За період своєї педагогічної діяльності Петренко О. І. підготував 14 майстрів спорту України з автомодельного спорту та 24 кандидати в майстри спорту.

 

Запис у гурток:

https://forms.gle/yDxk2PjcQvM2MqEQ7