Гурток “Розробка проектів на Visual Basic”

Під час навчання на курсі «Розробка проектів на Visual Basic» учні у стислій формі знайомляться з особливостями створення програм у середовищі Visual Basic та вивчають технологію проектно-орієнтованого навчання на прикладі розробки творчого ігрового проекту (комп’ютерної гри «Експедиція»).

Програма навчання направлена не на вивчення всіх елементів програмування, а на поєднання основ програмування з виконанням цікавих творчих проектів.

Методика вже була неодноразово застосована при підготовці учнів гуртка «Програмування» ЦНТТМ «Сфера» Оболонського району м.Києва до участі у міських конкурсах з інформаційних технологій, що проводилися в місті Києві останні роки, та її використання показало гарні результати – учні ставали призерами цих конкурсів.

Навчальна програма розрахована на учнів 8-11 класів, які бажають навчитися програмуванню, мають вільний час для навчання та готові для самостійних практичних робіт.

По мірі навчання учням пропонується можливість познайомитися з основами сучасної технології програмування .NET (вивчаються основи об’єктно-орієнтованого програмування на основі мови Visual Basic). За час навчання учні познайомляться з елементами інтерфейсу середовища Visual Basic; з базовими алгоритмічними конструкціями та їх реалізацією на мові Visual Basic; з основними компонентами середовища Visual Basic; із технологією створення додатків для Windows, а також найпростіших ігор.

 

Керівник гуртка:

Кириленко Наталія Сергіївна

Керівник гуртка – методист відділу “Інформатика та обчислювальна техніка” навчального закладу позашкільної освіти ЦНТТМ “Сфера” м.Києва.

Досвід роботи викладачем інформатики – більше ніж 20 років. Основний напрямок работи – програмування та проведення творчих конкурсів. У власному портфоліо багато програмних розробок для підтримки роботи викладача інформатики, веб-сайтів для проведення конкурсів, авторські методики навчання та підручники.

Паралельно з роботою викладачем працювала програмістом у IT компаніях, в тому числі і міжнародних.

 

Дистанційне навчання

Основною формою навчання на курсі є дистанційна форма. При дистанційній формі учні вивчаються навчальний матеріал самостійно (дивляться відео уроки, читають текстові лекції, виконують тестові завдання). Також у такій формі проходять практичні роботи – учні виконують практичну роботу на своєму власному комп’ютері.

Матеріали занять викладаються на окремому веб-сайті:

https://sites.google.com/sfera.org.ua/sfera-it-visual-basic/