Гурток “Відеозйомка та монтаж”


IMG_9999    

     Кіно, телепрограми чи YouTube блоги – цікаві види екранного мистецтва, що захоплюють багатьох! Чи хотів би ти стати частиною команди, що готує їх до ефіру? Певно, що так! І це дуже просто зробити! Треба подружитися з відеокамерою та дізнатися, що насправді є монтаж!

     Відеозйомка і монтаж – основні способи самовираження на екрані. Коли зрозумієш їх – зможеш творити будь-які образи, вражати своїх друзів фантазією та здатністю перетворити вільний час на корисну спраyoutube-png-clipartву.

     Але зараз тобі слід дізнатися більше про основи фотографії, кінозйомки, монтажного процесу. Дізнатися не теорію (без неї не обійдемося, звісно), а практичні моменти, з яких складається робота майстрів на всі руки, що їх друзі звуть «кіношниками». Вони можуть багато чого розказати. «Той прикольний ефект», що ти його бачив у «Місії нездійсненній» з Томом Крузом чи «цей класний фон» у Макса +100500 були насправді результатами кропіткої роботи.

     Знімати відео, писати сценарії, монтувати справжнє кіно, розвивати акторські здібності та пізнавати історію кінематографу – ось що пропонує тобі наш веселий колектив. Пам’ятаймо, що ми не у школі, і наш девіз «Пам’ятати цікаве, корисне та улюблене». Тут ти можеш знайти особливе середовище для спілкування і задуматися над майбутньою професією.

     Вік вихованців гуртка: 12-18 років 

     Програми, в яких ми вчимося працювати:

  • Sony Vegas Pro
  • Пакет Adobe (After Effects, Premiere Pro, Media Encoder тощо)
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
  • Допоміжні програми для редагування відео та звуку

 

     Приклади робіт вихованців гуртка:


 

     Участь у заходах

     Вихованці гуртка регулярно беруть участь у Всеукраїнських та міжнародних кінофестивалях та конкурсахЗокрема, традиційним для участі є фестиваль “ІТ-арена”, де юні кінематографісти вже декілька років поспіль посідають призові місця. Також актуальними для нас є “Відкрита ніч”, “Інтел-Техно”, “Кіноранок” тощо. 

     З детальнішим переліком конкурсів можна ознайомитися за посиланням.

    

     Керівник гуртка – Баканова Дар’я Володимирівна