Початково-технічне моделювання

Запрошуємо всіх бажаючих у гуртки початково-технічного моделювання, де ви зможете зробити свої перші кроки до пізнання і розуміння світу техніки, створити свої власні іграшки та моделі технічних об’єктів. Під час занять вихованці гуртка здобувають  нові навички та здібності:
  • навчаються працювати з креслярським та вимірювальним інструментом, оволодівають початковими навичками технічного конструювання, знайомляться з різними техніками та прийомами моделювання;
  • при проектуванні об’ємних виробів діти вдосконалюють навички графічної грамотності, розвивають просторове мислення, уяву, фантазію, здатність проявляти ініціативу та вирішувати творчі завдання;
  • займаються створенням моделей та іграшок різного рівня складності з різноманітних матеріалів: рухомих іграшок з паперу та картону, найпростіших літаючих та плаваючих моделей, виробів з фанери, листівок, аплікацій, об’ємних поробок та, навіть,  іграшок з вторинної сировини.
Програма гуртка початкового технічного моделювання розроблена для дітей віком від 5 до 10 років. Вихованці гуртків ПТМ беруть участь в заходах Центру, а також займають призові місця в районних, міських та Всеукраїнських конкурсах.   В нашому Центрі Ви  можете записати свою дитину до таких гуртків початково-технічного профілю:

Гурток ПТМ

(керівник: Норсеєва Емілія Миколаївна)

 

Гурток ПТМ з елементами англійської мови

(керівник: Марченко Ірина Володимирівна)

 
Ознайомитись з більш детальною інформацією про роботу гуртка, дистанційні заняття, а також переглянути додаткові матеріали та завдання до занять можна за посиланням: 
 
https://sites.google.com/view/creativeenglish/