Гурток “ЛЄГО робототехніка”

    Хочеш створювати роботів, які допоможуть вивчити найвіддаленіші планети галактики? Чи робота, який допоможе зберегти екосистему Землі? Можливо створити свій власний «розумний дім»? Здійснимо мрії разом у гуртку лего-робототехніки! Можливо саме ти – майбутній програміст, досвідчений інженер чи відомий науковець! Приходь на заняття в гурток лего-робототехніки та переконайся сам. Запрошуємо дітей віком від 10 років на гурток лего-робототехніки. Упродовж курсу вихованці гуртка вчаться створювати автономних роботів, програмують датчики, мотори та їхню взаємодію. Роботів конструюють із наборів LEGO Mindstorms EV3, програмують у середовищі EV3-G. Конструктор LEGO Mindstorms Education дозволяє вихованцям у формі пізнавальної гри дізнатися багато нового про робототехніку та розвинути необхідні в подальшому житті навички. Lego-робот допомагає зрозуміти основи робототехніки, наочно реалізувати складні алгоритми, проаналізувати питання, пов’язані з автоматизацією виробничих процесів та процесів управління. Вихованці гуртка здобувають знання та практичні навички:
  • володіють основними поняттями робототехніки, технічного конструювання та моделювання роботів, написання керуючих комп’ютерних програм;
  • самостійно конструюють роботів та, на базі отриманих навичок складання алгоритмів, програмують їх за допомогою графічної мови програмування EV3-G; 
  • вчаться ділити задачі на кроки, планувати роботу, розподіляти обов’язки та успішно працювати в команді;
  • розвивають творчі та конструкторські здібності, образне та технічне мислення, комунікативні навички, із задоволенням навчаються і створюють свій власний проєкт – від автоматизованої іграшки до складного робота. 
Протягом навчального року вихованці гуртка приймають участь в проєктних роботах і фестивалях, в районних та всеукраїнських виставках і змаганнях, таких як всеукраїнські фестивалі «ROBOfirst» та «Play Fest».  

Фото галерея

 

Керівники гуртка:

? Грідін Олександр Вікторович

 

? Парчевська Наталія Валеріївна

Педагог з вищою освітою, отримала сертифікати з викладання курсів:
  • Лего-конструювання,  
  • Наука і технологія за допомогою конструктора Lego education,
  • Лего- робототехніка.
Тренер  FIRST LEGO League junior,   WRO WeDo 2.0 Ukraine, ментальної арифметики і ейдетики.      

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2021-2022 навчальний рік
 

Канал “Фокуси фізики” у Телеграм:

https://t.me/fokusi_fiziki