Гурток астрономії

     Астрономія завжди приваблювала глибиною і загадковістю Всесвіту, можливістю на власні очі побачити дивовижний світ небесних явищ і світил. Окрім того, астрономія – це одна з небагатьох наук, де досі збереглися задачі, рішення яких ще не віднайдене! Дивлячись у нічне зоряне небо, ми спостерігаємо за минулим – загадковим, мальовничим, але таким рідним!

     Дивитися на зірки можна не лише у спеціально обладнаних обсерваторіях, але й у власний переносний телескоп. Однак куди краще – прийти на заняття до Центру “Сфера”, щоб не тільки завітати на екскурсію до нашої обсерваторії, але й дізнатися багато нового з галузі фізики, астрономії та математики!

   На заняттях гуртка астрономії вихованці розв’язують різноманітні задачі, грають в розвивальні інтелектуальні ігри, виконують конкурсні дослідницькі роботи, і звісно ж – спостерігають у телескоп! Вдень у нас проводяться спостереження і замальовки сонячних плям, увечері спостерігаємо кратери Місяця, фази Венери, диск Марса, супутники Юпітера і кільце Сатурна. Також ведеться спостереження за подвійними зорями, зоряними скупченнями і туманностями. В Центрі функціонує астрономічна обсерваторія у башті, а тому можливі нічні спостереження.

     Вихованці гуртка астрономії — учасники і переможці районних і міських конкурсів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук і міського конкурсу технічних проектів. Також ми регулярно беремо участь у міжнародному конкурсі Intel Techno.

    Тож якщо вам цікаві Сонце та сонячна активність, планети Сонячної системи і екзопланети, еволюція зірок, чорні діри, властивості галактик, розширення Всесвіту, Теорія Великого Вибуху, Темна матерія, будова телескопа чи практичне використання астрономії – гайда до нас!

 

     Фрагмент заняття гуртка “Астрономія”:

 

 

      Керівник гуртка – Тугай Анатолій Володимирович

 

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2020-2021 навчальний рік