Гуртки образотворчого мистецтва

Гурток образотворчого мистецтва є одним з найпопулярніших гуртків художньо-естетичного напрямку. На заняттях вихованці гуртка реалізують свій творчий потенціал, розвивають асоціативно-образне та просторове мислення, уяву, фантазію, пам’ять та художній смак, навчаються малювати. На заняттях діти оволодіють наступними компетентностями:
  • дізнаються про закони образотворчого мистецтва – основи композиції, кольорознавство, засоби виразності, чинники, що впливають на створення художнього образу;
  • отримують знання про види, жанри образотворчого та інші візуальні мистецтва,
  • опановують та вдосконалюють практичні навики образотворчої діяльності.
В нашому Центрі Ви  можете записати свою дитину до таких гуртків образотворчого мистецтва:

  • Гутрок «Палітра», керівник: Лєпнухова О.І.
Запрошує на свої заняття дітей віком від 8 до 18 років. Під час проходження курсу юні майстри оволодіють прийомами роботи з художніми засобами (графічним матеріалом, гуашевою та олійною фарбами).       В процесі навчання вихованці пізнають основи малюнку, живописні техніки.

 

 

 

  

 
  • Гурток «Художня естетика», керівник: Гончарук О.В.
На заняттях гуртка вихованці оволодіють технікою акварельного живопису, із задоволенням будуть займатись паперопластикою та дизайном. Запрошуємо дітей віком від 7 років.  
  • Гурток «Пензлики»
Девіз гуртка – «Кожна дитина – художник». Програма гуртка спрямована на художній розвиток дітей віком від 5 до 10 років і включає в себе малюнок, живопис, прикладну діяльність. . Діти навчаються основам образотворчого мистецтва в дружній атмосфері, яка сприяє підвищенню самооцінки кожного вихованця шляхом його самовираження в процесі творчої діяльності. Керівник гуртка – Данилова Оксана Леонідівна, педагог з вищою освітою, методист.    
  • Гурток «Сонячні барви»
Навчальна програма розрахована на дітей віком від 7 років. У процесі навчання вихованці гуртка отримують уявлення про сутність, види та жанри образотворчого мистецтва, особливості художньо-образної мови, засвоюють основні художні прийоми і закономірності, вдало їх втілюючи в практичній, творчій діяльності. Велика увага в гуртку приділяється вивченню петриківському живопису. Керівник гуртка – Бондаренко Софія Миколаївна. Молодий педагог з вищою освітою, володіє різноманітними техніками образотворчого мистецтва і передає свої знання дітям.    
  • Гурток образотворчого мистецтва Бойченко Т.О.
У гуртку займаються діти віком від 5 до 12 років. На заняттях вихованці опановують основи зображальної грамотності, дізнаються про світлотінь, колір, композицію, лінійну і повітряну перспективи тощо. Вихованці вчаться працювати у різних графічних та живописних техніках. Знайомляться зі специфікою натюрморту, пейзажу, портрета та творчістю великих майстрів. Заняття у гуртку допомагають дитині долучитися до дивовижного світу образотворчого мистецтва, розвинути талант, дають можливість проявити фантазію і уяву, творчо самовиразитися. Керівник гуртка – Бойченко Тарас Олегович, молодий педагог, з вищою освітою. Своїми знаннями і вміннями ділиться з вихованцями, плекаючи і розвиваючи їх творчий потенціал.

•  •  •

Який гурток Ви б не обрали, можете бути впевнені? що отримані знання і вміння допоможуть юним митцям визначитися із вибором професії в майбутньому. Окрім цього, на вихованців чекають екскурсії до художніх музеїв, виставок, вернісажів, мистецьких галерей, майстер-класи з живопису та писанкарства.       Вихованці беруть участь у щорічному вернісажі Центру, районній виставці-конкурсі робіт, міських та всеукраїнських змаганнях (наприклад, виставці-конкурсі “Талановиті! Наполегливі! Успішні!”, роботі галереї “Митець” Спілки художників України).       Маєш хист до малювання? Приходь до нас та стань наступним Пікассо чи Айвазовським!   

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2021-2022 навчальний рік