Робосфера

Пес – розмінувальник

На базі Центру науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» Оболонського району м. Києва в травні поточного року був проведений відкритий районний конкурс «RoboSfera-2022».


Місяцехід

У конкурсі взяли участь вихованці закладів освіти: Центр науково-технічної творчості молоді «СФЕРА», Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва, Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді Дніпровського району м. Києва.


Робот-прибиральник

Учасники конкурсу продемонстрували достатній рівень знань, умінь та навичок з виготовлення рухомих моделей роботів та роботів різного призначення для побуту і гри. Моделі було виготовлено під час проведення занять гуртків у дистанційній та очній формі.


Робот- Good

За підсумками районного відкритого конкурсу «RoboSfera-2022» дипломами управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації нагороджені: Дипломом І ступеня ЦНТТМ «СФЕРА» Оболонського району,


Робот-Мрія

Дипломом ІІ ступеня СЮТ ЦНТТМ Дніпровського району м. Києва,


Робот-САБР

Дипломом ІІІ ступеня Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва. Вихованці, які посіли призові місця нагороджені дипломами ЦНТТМ «СФЕРА» Оболонського району.


Транспортний робот