Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» 2020-2021

З грудня  2020р. по квітень 2021 р. відбудеться Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище»

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти віком до 17 років включно, які мають досягнення у впровадження енергозбереження, використання поновлювальних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель. Також до участі в конкурсі запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти, які мають напрацювання у розвитку освіти школярів та просвіти населення з питань ресурсо-, природозбереження та ефективного використання і заощадження енергії.

 

Національний тур конкурсу проводиться у два етапи:

І етап – заочний (грудень 2020 р.- лютий 2021.р.)

ІІ етап ? очний у формі стендових доповідей (14-16 квітня 2021 року).

 

Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 20 лютого 2021 року надіслати конкурсну роботу, виконану на електронних носіях українською мовою (не більше 5 сторінок разом з ілюстраціями), на електронну адресу eremurusua@ukr.net з поміткою “Енергія і середовище”.

Список учасників ІІ етапу конкурсу буде оприлюднений на сайті https://nenc.gov.ua та на офіційних facebook-сторінках організаторів і партнерів конкурсу.