Фотогурток

Хочеш відчути себе справжнім фотографом, відмовитись від авто режиму та використовувати камеру на сто відсотків? Вражати друзів й близьких своїми кадрами та приймати участь у конкурсах й фотовиставках? Тоді запрошуємо тебе у новий фотогурток в нашому Центрі! На заняттях гуртка вихованці навчаться основам композиції, ознайомляться із основами цифрової фотографії, фотоапаратурою й обладнанням, основними етапами фото процесу. Діти самостійно будуть створювати свої власні шедеври на практичних заняттях, опановуючи всі жанри фотомистецтва, а також ази графічного дизайну. Навчальна програма розрахована на дітей 10-12 років та спрямована на формування наступних компетенцій особистості:
  • ознайомлення вихованців із сучасними методами обробки, поліпшення та відновлення зображень, засвоєння початкових художньо технічних знань, уявлень і понять;
  • початкова допрофесійна підготовку, формування практичних умінь і навичок користування цифровим фотоапаратом;
  • набуття навичок з фотографування та обробки зображень за допомогою графічних редакторів;
  • розвиток творчих здібностей та умінь, системного, просторового й логічного мислення, здатності проявляти творчу ініціативу.
    Керiвник гуртка: Ассаф Ольга Вiкторiвна – освіта вища, професійний фотограф. Викладала фотомистецтво в коледжі КНУТД. Організувала та провела дві персональні фотовиставки, брала участь у багатьох фотовиставках організованих Національним фотосоюзом України. Закінчила курси петриківського розпису, має досвід викладання за кордоном.          

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2020-2021 навчальний рік