Відкриті змагання на Першість міста Києва з автомодельного спорту (трасові моделі)

     19 листопада 2017 року на базі Центру науково-технічної молоді «Сфера» відбулись відкриті змагання на Першість міста Києва з автомодельного спорту (трасові моделі). 

     У змаганнях взяли участь команди позашкільних навчальних закладів Центру науко-во-технічної творчості молоді “Сфера”, ДЮСШ «Автомобіліст», ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин. Загальна кількість учасників – 14 чоловік. 
     Змагання проводились в трьох класах у двох вікових категоріях: юнаки (до 13 років) і юніори (до18 років). Запуски моделей проводились в класах моделей “Вантажівка”, “G33”, “G12”.
     Учасники змагань показали хороший рівень знань та майстерності вихованців в конструюванні, виготовленні та настроюванні моделей перед стартами, що відзначилося в більшій кількості пройдених кіл під час перегонів. Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

     Переможцями в особистій першості стали:

«С-12» старша вікова група
1 місце – Терещенко Євгеній, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
2 місце – Коровченко Микола, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
З місце – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера».

«С-12» молодша вікова група
1 місце – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
2 місце – Мазур Тимур, ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин;
З місце – Нікітін Костянтин, ДЮСШ «Автомобіліст».


«Вантажівка» старша вікова група
І місце – Терещенко Євгеній – Терещенко Денис, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
2 місце – Вінниченко Микита – Дорожкін Микита, ДЮСШ «Автомобіліст».
3 місце – Коровченко Микола – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера».


«Вантажівка» молодша вікова група
1 місце – Вінниченко Микита – Дорожкін Микита, ДЮСШ «Автомобіліст»;
2 місце – Скала Емір – Мазур Тимур, ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин.
З місце – Нікітін Костянтин – Литинецький Йосиф, ДЮСШ «Автомобіліст».


«G33» старша вікова група
1 місце – Коровченко Микола – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
2 місце – Терещенко Євгеній – Терещенко Денис, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
З місце – Нікітін Костянтин – Литинецький Йосиф, ДЮСШ «Автомобіліст».


«G33» молодша вікова група
1 місце – Нікітін Костянтин – Литинецький Йосиф, ДЮСШ «Автомобіліст»;
2 місце – Христич Микита – Севастьянов Анатолій, ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин;
З місце – Винниченко Микита – Дорожкін Микита, ДЮСШ «Автомобіліст».


В командній першості перемогу отримали: 
1 місце – Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;
2 місце – ДЮСШ «Автомобіліст»;
3 місце – ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин.


Вітаємо наших автомоделістів з перемогою та бажаємо їм найдальших перемог!