У квітні відбувся фестиваль стартапів «Class ідея» 2021

З 08 квітня по 10 квітня 2021р. відбувся Фестиваль стартапів «Class ідея», ініційований Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримки Київського Палацу дітей та юнацтва та Малої академії наук.

Традиційно, учасники фестивалю змагалися за призові місця у декілька етапів, але враховуючи ситуацію з карантином, цьогоріч фестиваль був проведений  онлайн. 

У фестивалі приймали участь 2 вихованця ЦНТТМ «Сфера» з 2 стартапами за напрямом «Технології»:

Дайлидонис Леонід, вихованець гуртка «Радіоконструювання», керівник гуртка Єременко В.Є., назва стартапу «Карткомет»;

Кропивницький Вадим, вихованець гуртка «Робототехніка», керівник гуртка Прищепа Ю.Б., назва стартапу  «Автономна система охоронної сигналізації на основі сонячної панелі та платформа Arduino»

Підготувати власний стартап – складна робота. Тому всі автори проєктів отримують подяки і пам’ятні подарунки від Департаменту освіти і науки м. Києва. І традиційно, збірник всіх робіт Фестивалю.

Кожен з партнерів Фестивалю підготував свої подарунки за кращі проєкти – сертифікати: Безкоштовне запрошення на велику інтерактивну виставку «Робопарк»; проходження навчального курсу «Бізнес школа для стартапу»; сертифікат на 3 місяця SMM (ведення соціальних мереж).

Бажаємо нових здобутків!