Фестиваль «Барвисте навчання»

30 травня 2019 р. керівники гуртків Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» взяли участь у проведенні Фестивалю «Барвисте навчання» який відбувся у школі I- III ступенів № 231 Оболонського району м. Києва. 

Захід був присвячений до дня останнього дзвоника. Педагоги проводили майстер-класи за напрямами своєї діяльності.  Лєпнухова Олена Ігорівна та Бойченко Тарас Олегович показували дітям свою майстерність з образотворчого мистецтва та виготовлення різноманітних поробок із паперу. Лебединець Ольга Даніїлівна провела майстер-клас із виготовлення м’якої іграшки. Андреєва Ірина Георгіївна навчала, як красиво зробити зачіски дівчатам і хлопцям. Від Авраменко Марини Олександрівни учні школи отримували завдання з розвитку креативного мислення. Діти активно брали участь у всіх майстер-класах.

У Фестивалі також брали участь представники Авіаційно-космічного Центру та Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва. На стадіоні школи №231 діти мали можливість зробити космічну станцію, запустити літаки, одягти справжній парашут, відбувся запуск ракети та проходили майстер-класи з виготовлення повітряних зміїв.

Під час проведення фестивалю відбулося об’єднання закладів позашкільної освіти та закладу загальної середньої освіти, при цьому діти отримали нові знання, навички та задоволення.