Фестиваль науково-технічної творчості «Creative Park» 2019

18 травня 2019 року відбувся щорічний Фестиваль науково-технічної творчості «Creative Park» − великомасштабна презентація 86 проектних робіт дітей та учнівської молоді міста Києва. Захід проходив на базі Центру науково-технічної молоді «СФЕРА» Оболонського району міста Києва. 

У майстерності за звання найкращого змагалися діти віком від 6 до 18 років з таких номінацій: технічне моделювання та конструювання, дизайн та естетика побуту, суспільство і виробництво, інтелектуальна творчість. До роботи журі було залучено представників закладів позашкільної освіти міста, наукових установ та громадських організацій відповідно до номінацій. Переможці Фестивалю науково-технічної творчості «Creative Park» нагороджені дипломами та медалями Центру науково-технічної молоді «СФЕРА».

Захід був цікавим не тільки конкурсом-захистом проектних робіт, для гостей та учасників Фестивалю діяли майстер-класи за різними напрямами діяльності, дослідно-експериментальна лабораторія для юних чомучок, ігровий майданчик, трасові перегони, лотерея.

Фестиваль науково-технічної творчості «Creative Park» − свято творчості та настрою.