Вокальна студія

Вокальна студія “GLORIA” запрошує на навчання дітей віком від 7 років! Заняття з вокалу сприяють розвитку музичного слуху, голосу, вокально-технічних навичок, гнучкості голосу. Діти, які займаються співом, відрізняються від своїх однолітків музично-естетичним смаком, прагненням до гармонії, умінням бачити її в музиці, людині, навколишньому світі. На заняттях з вокалу у вихованців гуртка формуються вміння та здібності:
  • навчання основам професійного вокального співу,  основним поняттям і термінам музичної грамоти;
  • постановка голосу, робота над індивідуальноюманерою виконання;
  • розвитокмузичного слуху та робота над діапазоном голосу, тренування правильного дихання та постановка чіткої дикції;
  • оволодіння нотною грамотою, удосконалювання мовного апарату; формування вокальної артикуляції,  музичної пам’яті;
  • розучування цікавогота різноманітного репертуару; виховання глибокого почуття любові до музики, пісні;
  • оволодіннянавичками естрадного співу, сценічне володіння мікрофоном;
  • Розвиток уміння слухатиінші голоси в ансамблі і ансамблювати, відчувати себе на сцені невимушено і впевнено.
Вихованці гуртка “GLORIA” займаються професійною підготовкою до кастингів та міжнародних конкурсів, беруть участь у змаганнях, концертах та фестивалях. Діти є неодноразовими призерами та учасниками  Міжнародних конкурсів Угорщини, Італії, Іспанії, Болгарії, Чехії, Греції, Франції, Хорватії.  

Керівник гуртка

Кольберт Анна Вікторівна Освіта вища, хорове диригування, інститут музики ім.Р.М.Глієра та Національна музична академію ім.П.І.Чайковського. З  2013 року  директор Міжнародного вокально-хорового конкурсу  “Victoria “. «Найголовнішим вважаю в творчій роботі розкриття потенціалу людини і розкутість. Нічого немає приємнішого для педагога, коли учень окрилений після занять з палаючими очима, натхненням та з ідеями на майбутнє. Немає поняття «не вмію співати». Якщо є бажання, то можна навчитися всьому. Це вже справа часу, індивідуальних якостей, талановитості кожної людини і працездатності.  Дружня та невимушена атмосфера на уроках з вокалу допоможе зануритися в світ співу …»    

Фотогалерея

 

Сайт гуртка

Ознайомитись з більш детальною інформацією про роботу гуртка, дистанційні заняття, переглянути дипломи та подяки можна за посиланням: https://sites.google.com/view/gloriavocal/  

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2021-2022 навчальний рік