Гурток “Відеозйомка та монтаж”

Хочеш відчути себе справжнім оператором, режисером або сценаристом? Навчитись працювати з відеокамерою і опанувати ази монтажу? Тоді ласкаво просимо у гурток «Основи відеозйомки та монтажу»! На заняттях гуртка діти вчаться працювати з різноманітною  відеотехнікою,  писати  сценарії  і  втілювати  їх  в життя, знімати фільми.  Юні  режисери  вивчають новітні  технології  у мистецтві  анімації,  кіно  та телебаченні, опановують комп’ютерні  та  відеотехнічні  засоби.  Особлива увага приділяється практичній роботі з відеокамерою, мобільною камерою та прикладними програмами монтування відзнятого відеоматеріалу. Навчальна програма розрахована на вихованців від 12 до 14 років та спрямована на формування ключових компетентностей особистості засобами кіно та відеоаматорства:
  1. Ознайомлення з основами кінопроцесу, найпоширенішою, доступною для учнів апаратурою й обладнанням; огляд основних етапів створення кіно-відео робіт, жанрів кіно та основ композиції кадру.
  2. Вивчення загальної будови відеоапаратури, підготовка матеріалів для дослідницьких робіт, набуття досвіду власної творчої діяльності.
  3. Набуття навичок з основ композиції: побудова  композиції  кадру,вивчення принципів розміщення об’єктів у кадрі.
  4. Ознайомлення з основами операторської майстерності: різні плани, ракурси,  їх  взаємодія. Ознайомлення з «ефектом Кулешова».
  5. Набуття практичних навичок відеозйомки: зйомка при різних колірних температурах, інтенсивності освітлення, руху камери, об’єктів та ін. Прийоми роботи з відеокамерою.
  6. Розвиток творчих здібностей,  художнього  смаку,  творчої  уяви,  фантазії.
  7. Навчання мобільній відеозйомці, монтажу (послідовний та паралельний монтаж, монтаж по крупності тощо) та роботі з графічним редактором AdobePremiere Pro.
  Керівник гуртка: Соколовська Маргарита Олегівна        

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2020-2021 навчальний рік