Гуртки візуального програмування (програмування у середовищі Visual Studio)

Програмування безумовно є перспективним серед багатьох напрямків з інформаційних технологій. А візуальне програмування займає своє топове місце серед всіх засобів створення програм завдяки зручності використання. Найпопулярнішими візуальними середовищами для програмування є Delphi та Visual Studio. В Delphi програми створють з використанням мови Object Pascal, а ось Visual Studio дозволяє обирати різні мови – Basic .NET, C++, C# або F#.  У нас ви можете навчитися програмуванню різними мовами. Зараз ви можете обрати один з двох курсів – програмування на Visual Basic або на Visual C#. Якщо ви ще не займалися програмуванням, то рекомендуємо починати з Visual Basic, у цієї мови простіший синтаксис. А якщо ви вже точно вирішили у майбутньому стати програмістом, то обирайте Visual C#.  Наші курси рекомендовано для учнів 8-11 класів. Навчальною програмою передбачено багато практичних та самостійних робіт. Програма навчання направлена не на вивчення всіх елементів програмування, а на поєднання основ програмування з виконанням цікавих творчих проєктів. Для практичних завдань переважно підібрани завдання по створенню ігрових проектів.

 

Курс “Основи програмування на Visual Basic”

За час навчання учні знайомляться з елементами інтерфейсу середовища Visual Studio; з базовими алгоритмічними конструкціями та їх реалізацією на мові Visual Basic; з основними компонентами середовища Visual Studio; із технологією створення найпростіших додатків для Windows.  Курс рекомендовано для учнів 7-8 класів.

 

Курс “Основи програмування на Visual C#”

Під час навчання учні у стислій формі знайомляться з особливостями створення програм у середовищі Visual Studio, вивчають базові поняття програмування на мові Visual C#, знайомляться з технологію проектно-орієнтованого навчання на прикладі розробки творчих ігрових проектів. Курс рекомендовано для учнів 8-11 класів.

 

 

Керівник гуртка:

Кириленко Наталія Сергіївна

Керівник гуртка – методист відділу “Інформатика та обчислювальна техніка” навчального закладу позашкільної освіти ЦНТТМ “Сфера” м.Києва.

Досвід роботи викладачем інформатики – більше ніж 20 років. Основний напрямок работи – програмування та проведення творчих конкурсів. У власному портфоліо багато програмних розробок для підтримки роботи викладача інформатики, веб-сайтів для проведення конкурсів, авторські методики навчання та підручники.

Паралельно з роботою викладачем працювала програмістом у IT компаніях, в тому числі і міжнародних.

 

Дистанційне навчання

Основною формою навчання на курсі є дистанційна форма. При дистанційній формі учні вивчаються навчальний матеріал самостійно (дивляться відео уроки, читають текстові лекції, виконують тестові завдання). Також у такій формі проходять практичні роботи – учні виконують практичну роботу на своєму власному комп’ютері.

Матеріали занять 2020-2021 н.р. викладено на окремому веб-сайті:

https://sites.google.com/sfera.org.ua/sfera-it-visual-basic/

 

Запис у гурток:

http://sfera.org.ua/preview/zapis-u-gurtki/