Гурток “Лего-конструювання”

Запрошуємо дітей віком від 6 років на заняття в гурток лего- конструювання, який є одним з найпопулярніших та найсучасніших в позашкільній освіті. Адже заняття сприяють розвитку навичок конструювання, програмування, розвивають дрібну моторику, логічне та просторове мислення, уяву. Лего-конструювання допомагає дітям втілювати в життя свої задуми, будувати і фантазувати, захоплено працювати і бачити кінцевий результат  роботи.

В нашому Центрі Ви  можете записати дитину до наступних гуртків  лего-конструювання:

 

  • Лего-конструювання для дітей 6-8 років.

Наймолодша вікова група.  На  заняттях  діти навчаються конструювати за зразком педагога,  за схемою, кресленням, за картинкою, а пізніше – за темою, уявою, задумом.

Конструювання  сприяє розвитку мислення, спритності, розвитку інтелекту, уяви та творчих  задатків, а також сприяє формуванню таких якостей, як уміння  концентруватися, співпрацювати з партнером, розвиває почуття впевненості в собі.

 

  • Наука і технологія . Lego technic

  Займаються  діти  8-10 років.

Гурток спрямований на вивчення роботи справжніх машин і механізмів у дії. На заняттях  вихованці можуть відчути себе справжніми вченими, дизайнерами та інженерами.

Конструювання прямо пов’язане з циклом природничих наук. Діти  проводять реальні фізичні експерименти і дослідження. Цінність занять  в аналізі отриманих результатів,   формуванні висновків, захисті своїх проєктних робіт, прийняті самостійних рішень.

 

  • Лего-робототехніка

         Програма розрахована на дітей віком від 10 років.

 

Вихованці гуртка здобувають знання та практичні навички:

  • вивчають історію робототехніки, особливості програмної реалізації завдань  в середовищі  візуального програмування LEGO Mindstorms EV3 Education Software,
  • займаються збиранням та  програмуванням  роботів,
  • вчаться  планувати, експериментувати, конструюють та тестують  зроблених роботів.

Навчання в гуртку  передбачає формування базових знань учнів з основ робототехніки, засвоєння методів розробки інженерних рішень в конструюванні роботів, створення та тестування програмно-апаратних рішень.

Програма побудована за принципом «від простого до складного» і розрахована на вивчення доступних у наборі сенсорів і моторів, а також охоплює більшість можливостей програмування роботів. Програмовий матеріал у кожному класі завершується творчою роботою зі створення власної моделі.

 

Керівник гуртка:

Парчевська Наталія Валеріївна 

Педагог з вищою освітою, отримала сертифікати з викладання курсів:

  • Лего-конструювання,  
  • Наука і технологія за допомогою конструктора Lego education,
  • Лего-робототехніка.

Тренер  FIRST LEGO League junior,   WRO WeDo 2.0 Ukraine, ментальної арифметики і ейдетики.

 

 

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2021-2022 навчальний рік