Юний захисник України

Якщо Вас цікавить історія та етапи розвитку, устрій, технічні характеристики холодної, вогнепальної зброї; конструкторські особливості, історичні та сучасні технології виробництва зброї, порядок обслуговування, зберігання та простішого її ремонту; бажаєте отримати вміння та навички поводження з холодною, лазерною, страйкбольною, пневматичною зброєю; навчитись стріляти з страйкбольної та пневматичної зброї; психологічно та практично бутим готовими до складних екстремальних ситуацій природного, техногенного, військового характеру – приходьте на заняття гуртка з військово-патріотичного хортингу. Військово-патріотичний хортинг – один з найпопулярніших напрямків національного виду спорту хортинг, який став системою виховання підростаючого покоління, громадянина-патріота. Базу програми військово-патріотичного хортингу складає комплекс із чотирьох розділів:
  1. Теорія та практика поводження з різними видами зброї, психологічна підготовка.
  2. Вправи зі стрільби з електронної, пневматичної, страйкбольної зброї.
  3. Комплекс фізичних силових вправ для розвитку сили, швидкості та витривалості.
  4. Комплекс вправ хортинг-фехтування з шаблею.
Крім цього, до складу військово-патріотичного хортингу входить технічно-конструкторська робота з учбово-навчальними зразками, домедична підготовка, елементи цивільного захисту та тактичної підготовки, дії в умовах екстремальних ситуацій різного характеру. Навчальна програма розрахована на вихованців 9-16 років. Заняття проходять на базі школи № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району.   Вихованці гуртка оволодіють:
  • навичками поводження, обслуговування холодної та іншої зброї;
  • вміннями влучної стрільби з пневматичних, страйкбольних зразків, з фехтування;
  • навчяться працювати з відповідним обладнанням, виконувати нормативи з стрілецької, тактичної, фізичної та домедичної підготовки;
  • розв’язувати психологічні завдання;
  • розвинуть творчі, винахідницькі здібності, системне, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію.
Вихованці зможуть взяти участь в змаганнях з військово-патріотичного багатоборства, у Всеукраїнській патріотичній грі «Сокіл-Джура», змаганнях «Снайпер столиці», інших заходах та виставках дитячо-юнацької творчості. Вихованці гуртка є постійними переможцями та призерами міських змагань з військово-патріотичного багатоборства, зі стрільби.  

Керівник гуртка:

 Кузора Іван Васильович Керівник гуртка Військово-патріотичного хортингу в Центрі з 2018 року, військовий інженер, вища педагогічна освіта та звання «керівник гуртка-методист». Кузора І.В. має державні та іноземні військові нагороди, нагороджений грамотами та подяками Управління освіти та Київської районної державної адміністрації, в 2018 році став призером (II місце) міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» патріотичного напрямку. За період роботи Кузора І.В. підготував кандидата в майстри спорту з військово-патріотичного хортингу та 12 спортсменів I-III розрядів.  

Фото галерея:

 

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2023-2024 навчальний рік