Автомодельний гурток

Якщо Ви захоплюєтесь конструюванням та виготовленням рухомих автомоделей, приходьте на заняття автомодельного гуртка!  Автомодельний спорт – один із найпопулярніших напрямів технічного моделювання, що поєднує конструювання і побудову діючих трасових моделей. Навчальна програма розрахована на вихованців з  8 – 9 років. У холі першого поверху Центру працює сучасна траса для проведення змагань міжнародного рівня, де вихованці запускають рухомі автомоделі, створені власноруч. Займаючись в автомодельному гуртку, діти навчаються створювати власні креслення, а також вдосконалювати існуючі конструкції трасових автомоделей та пультів керування ними. Вихованці приймають участь у змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі) різного рівня, міському  інженерному конкурсі «Інженерінг – фест» та у міських, всеукраїнських виставках дитячої творчості. Займаючись у гуртку вихованці оволодіють новими навичками та вміннями:
  • розвинуть конструкторські, винахідницькі, творчі здібності, системне, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію;
  • читати та виконувати креслення;
  • проєктувати, конструювати трасові моделі та пульти керування;
  • працювати на свердлильних, фрезерних, токарних верстатах з різними інструментами;
  • розв’язувати  творчі завдання;
  • оволодіють основами електротехніки, дизайну.
Вихованці автомодельного гуртка є постійними переможцями та призерами  міських та Всеукраїнських змагань з автомодельного спорту. Здобутки вихованців на змаганнях, конкурсах та виставках надихають дітей на нові перемоги.

 

Керівник гуртка:

 

Петренко Олександр Іванович

Керівник автомодельного гуртка в Центрі з 1994 року, вища освіта. Кандидат в майстри спорту України з автомодельного спорту. Петренко О. І. нагороджений подяками, грамотами та дипломами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Управління освіти Оболонської районної в місті Києві  державної адміністрації, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради та Міністерства освіти і науки України, в 1997 році нагороджений  почесним знаком «Відмінник освіти України», в 2014 році став переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка науково-технічного напрямку». За період своєї педагогічної діяльності Петренко О. І. підготував 14 майстрів спорту України з автомодельного спорту та 24 кандидати в майстри спорту.  

Фотогалерея:

   

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2022-2023 навчальний рік