Гурток “Основи художнього мистецтва”

Запрошуємо дітей 5-7 річного віку на інтегровані заняття з основ художнього мистецтва. На заняттях у вихованців гуртка вдосконалюються спостережливість і естетичне сприйняття, художній смак,  формується почуття кольору. Заняття в гуртку спрямовані на залучення дітей дошкільного віку до майстерності, самостійної творчості, до бажання щось створити своїми руками, отримати свій перший досвід і сказати: «Я вмію!», «Я зробив!», «У мене вийшло!».   В процесі навчання діти з радістю засвоюють нові навички та вміння:
  • конструювання з паперу, тканини, природного матеріалу, виготовлення виробів зі вторинної сировини;
  • навчання основним прийомам ліплення з пластиліну, солоного тіста та інших пластичних матеріалів, способам декорування, ознайомлення з технікою паперопластики;
  • навчання основам малювання простим олівцем і фарбами, вивчення різного виду ліній, змішування фарб різних кольорів, гра з фарбами, а також навчання малюванню різних предметів, тварин, рослин;
  • ознайомлення з поняттями «орнамент», «ритм», «гравюра»,
  • координація очей та рук, володіння художніми інструментами.
 

Керівники гуртків:

  • Гуменюк Анастасія Анатоліївна, педагог з вищою освітою. Володіє новітніми технологіями розвитку і навчання дітей дошкільного віку. Робота педагога спрямована на підвищення самооцінки у дітей 5 – 6-річного віку методами арт-терапії. Творча діяльність дітей у гуртку сприяє формуванню особистісної зрілості дитини, базових якостей і компетентнісному розвитку, а також реалізації творчого потенціалу, закладеному природою.
  • Павлова Оксана Олександрівна, вища освіта. Велику увагу на своїх заняттях викладач приділяє дослідницькій діяльності. Діти зможуть опанувати нетрадиційні методи малювання, вдосконалять навички вирізування, ліплення, конструювання, аплікації.
 

Запис у гурток:

Запис у гуртки на 2021-2022 навчальний рік