Сучасна столярна майстерня – важлива складова STEM-освіти в ЦНТТМ «СФЕРА»

Це столярна майстерня, яка надає здобувачам освіти можливість виготовляти вироби та деталі на верстатах з ЧПУ. Обладнана набором універсальних інструментів та модулів керованих комп’ютером, вона допоможе вихованцям реалізувати свої проекти, розробки на більш високому рівні.

Наявна матеріальна база ЦНТТМ «СФЕРА» не дає змоги в повному обсязі формувати освітнє STEM-середовище для здобувачів освіти. Освоївши прийоми обробки матеріалів ручними інструментами, учні повинні відповідно програми освоювати прийоми роботи на верстатах з ЧПУ- фрезерному та лазерному. Виникає також необхідність виготовлення деталей наочного обладнання, різних виробів для ремонтних, господарських потреб педагогічними та технічними співробітниками Центру.

Створення STEM-майстерні з обробки різних матеріалів, забезпечить використання здобувачами освіти та педагогічними працівниками сучасного обладнання в освітньому процесі за сучасними методами. Для роботи на верстатах з ЧПУ вихованці будуть вмотивовані вивчати програмування, набудуть практичний досвід для свідомого вибору майбутньої професії. Дуже важливим завданнями в роботі з старшокласниками є навчити їх підприємницькій діяльності, показати шляхи реалізації набутих вихованцями знань, умінь та навичок. Вихованці, які навчаються в гуртках програмування зможуть побачити практичні результати роботи програміста. Вихованці науково технічних гуртків зможуть більш повно виконувати свої проекти та розробки, витрачати менше часу.

 

Приклади схожих рішень (проєктів) можна подивитись на сайті https://www.firestarterfablab.com/:

 

Пропонуємо вам підтримати наш проект! Проголосувати за на проект можна за посиланням:

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/18/507

Центр “Сфера” є нашим з вами містом втілення мрій. Отже голосуйте прямо зараз! Та розповідайте іншим. 

 

Що таке https://gb.kyivcity.gov.ua/?

Це платформа реалізації ідей для покращення твого міста! Громадський бюджет — механізм розвитку місцевої демократії, інструмент активних громадян для зміни Міста, району на краще. Об’єднуйтесь в спільноти, пропонуйте свої проєкти, долучайтесь до команд та голосуйте за інші цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають кияни шляхом е-голосування, будуть реалізовані Містом під контролем Команд та громадськості.