Підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Оболонського району м. Києва у 2023-2024 навчальному році.

 

Центром науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» Оболонського району було організовано та проведено з 10 січня по 18 січня 2024 року в змішаній формі І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Оболонського району з 8 відділень: історія, інформаційні технології, українська філологія та мистецтвознавство, іноземна філологія та зарубіжна література, математика, фізика і астрономія, економіка, безпеки та оборони.

В конкурсі-захисті взяли участь 28 учнів від 8 закладів освіти Оболонського району міста Києва. Всі, без виключення дослідницькі проєкти були виконані на високому рівні – цікаві, змістовні та переконливі. Висловлюємо велику подяку педагогам, які підготували учнів до участі у конкурсі, членам журі, які об’єктивно і професійно оцінили роботи.

Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Оболонського району: