Гурток «Основи програмування для дітей 10 років»

Розвиток творчих здібностей людини починається в дитинстві. Щоб підготувати фахівця, що володіє творчими здібностями і професійно володіє сучасною технікою та інформаційними технологіями, необхідно починати як можна раніше. У дитинстві діти відкриті всьому новому, допитливі, здатні імпровізувати, позитивно ставляться до дорослого, який виступає зразком для наслідування, сповнені бажання створювати власний, творчий продукт. Крім того, з самого народження дитини оточують самі різні технічні пристрої, які він сприймає лише як засіб розваги, освоюючи їх функціональні можливості значно швидше дорослих. Щоб прищепити дитині правильне розуміння того, як створюються такі пристрої і яке їхнє справжнє призначення, необхідно дати йому можливість якомога раніше виявити свій потенціал в якості творця і розробника, що використовує, комп’ютер як робочий інструмент, а не іграшку.

Навчальна програма «Основи програмування» реалізується в гуртках науково – технічного напряму інформаційно-технічного профілю  та спрямована на дітей та молоді віком 10 років.

У першому півріччі вивчаємо  Scratch  — це візуальна мова програмування формату drag-and-drop блоків і їх різних комбінацій. Мова дозволяє легко створювати інтерактивні історії, ігри, а також ділитися цими витворами із  восьмимільйонною спільнотою користувачів програми.

Scratch був створений як інструмент, який робить програмування простим і інтуїтивно зрозумілим.

У другому півріччі вивчаємо «Основи програмування на Python» за допомогою гри Mankraft.

Курс розрахований на початківців, які тільки знайомляться з програмуванням. Головним завданням курсу є ознайомлення вихованців з основними темами даної мови програмування і ключовими аспектами

 

Керівник гуртка – канд. техн. наук Станіслав Олексійович Сорокопуд
моб. тел. +38 (050) 310 70 55

Запис у гурток з 12 серпня щодня з  9-00 до 13-00 (крім суботи та неділі)

Запис у гурток з 2 вересня щодня з 16-00 до 20-00 (крім суботи та неділі)

у лаб. 20-а (2 поверх)