Гурток “Математика” (9 клас)

Обов’язкова державна підсумкова атестація у формі ЗНО з математики, забезпечення якісного вивчення математики, відкриття Музею науки – ці та інші заходи передбачено планом проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/2021 навчальному році, ухваленим Урядом 25 червня 2020 року.

“Міжнародне дослідження PISA-2018 показало, що 36% наших 15-річних учнів не досягають базового рівня знання з математики. Однією з ініціатив, покликаних вирішити цю проблему, стало оголошення навчального року 2020/2021 Роком математичної освіти. Впродовж нього МОН планує впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Заходи Року математики охоплять дошкільну, повну загальну середню, позашкільну, професійно-технічну та вищу освіту“, – зазначила заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

План Року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, популяризувати математичну освіту.

Зокрема, починаючи з травня 2021 року здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

 

Навчальна програма гуртка математики спрямована на підготовку учнів 9 класів до ЗНО з математики. Вона включає рішення завдань державної підсумкової атестації з математики. Завдання охоплюють навчальну програму для загальноосвітніх навчальних закладів 5 – 9 класів.

 

Керівник гуртка – канд. техн. наук Станіслав Олексійович Сорокопуд

моб. тел. +38 (050) 310 70 55

Запис у гурток з 2 вересня щодня з 16-00 до 20-00 (субота з 9.00 до 13.00)

у лаб. 20-а (2 поверх)