Гурток «Літературна творчість та журналістика»

     Хочеш стати письменником чи поетом? Мрієш, щоб книжки з твоїм ім’ям стояли на полицях магазинів? Чи бажаєш писати журналістські розслідування і брати інтерв’ю у найвідоміших осіб нашої держави?

     Заняття у гуртку не тільки допоможуть реалізувати відповіді на ці питання, а й просто навчать правильно та красиво говорити, покращать навички комунікації та збагатять словниковий запас.

     Літературна творчість включає у себе заняття з основ віршування, написання прозових творів малих та великих форм, літературного редагування прозових та поетичних текстів, а також зустрічі з письменниками та поетами.

     У заняття з журналістики входять курси з написання найрізноманітніших жанрів (замітка, новина, інтерв’ю, есе, нарис, стаття та ін.), дається поняття про радіо- та тележурналістику.

     Вихованці гуртка не тільки беруть участь у заходах Центру, а й активно відвідують міські та всеукраїнські заходи та фестивалі. Так, весною вихованці відвідали VII Міжнародний фестиваль “Книжковий арсенал” і долучились до читань “Тату, почитай мені книжку”. Крім того, одна з вихованок взяла участь у Тичиніських читання-2017 та посіла почесне 2 місце з власною поезією.

     У колі гуртка вітаємо учнів 5-11 класів.

     Так ми проводимо наші заняття:

     

     Керівник гуртка — Горлач Поліна Анатоліївна

 

     Розклад роботи гуртка (2017-2018 навчальний рік)