Гурток “Господарочка”

     Бути господарем чи господинею власного дому – чи так це просто, як здається на перший погляд? Ми пропонуємо тобі вже зараз задуматися про самостійне життя і, відвідавши заняття нашого гуртка, навчитися не тільки готувати смачні страви, але й пізнати правила етикету за столом, дізнатися про секрети домашнього затишку, економії та раціонального використання грошей, а також про першу медичну допомогу та захоплюючий світ рукоділля!

     Дівчатка знайдуть тут для себе майстер-класи з основ макіяжу, манікюру, основ кулінарії, зачіски та багато іншого, про що в міру своєї зайнятості розкаже вам не кожна мама! Хлопці можуть ознайомитися з основами формування іміджу та власного стилю. 

   Коли треба звертатися до людини на “ви” чи на “ти”? Як правильно користуватися столовими приборами? Хто і коли почав в’язати спицями, та як уміло і швидко користуватися цим цікавим інструментом? Що таке сімейний бюджет, і як його розподіляти? Як доглядати за власним тілом та обличчям, і який макіяж навіть корисний для підлітків? Яка різниця між “іміджем” та “стилем”? 

     Вагаєшся, що відповісти? Тоді тобі точно до нашої дружньої команди! Щотижня ми не лише з користю вивчаємо нові техніки, але й весело та смачно проводимо свій час! Хто ж не хоче ділитися з друзями шкільними новинами під смачний чай та страви, приготовлені власноруч? 

     Вік вихованців: 8-15 років

 

     Керівник гуртка – Людмила Володимирівна

 21729153_1999176860326609_990013257_n

     Розклад роботи гуртка (2016-2017 навчальний рік)