АНОНС: Всеукраїнський STEM-фестиваль Robotica 2019

1-2 червня 2019 р. команда вихованців ЦНТТМ «Сфера» буде брати участь у Всеукраїнському STEM-фестивалі Robotica, який буде проходити у Києві.

Всеукраїнський STEM-фестиваль Robotica, який буде проходити у Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1.

В складі команди: Романенко Євген; Болдак Роман; Вієцький Дамір; Холявко Максим; Малієнко Денис. Керівник команди Грідін Олександр Вікторович, керівника гуртка робототехніка.

Метою заходу є забезпечення умов для творчої реалізації та практичного застосування здобутих знань, та умінь з конструювання, робототехніки, технологій STEM-освіти вихованців Центру науково-технічної творчості молоді «СФЕРА».

Діти з усієї країни будуть змагатися у майстерності конструювання та програмування роботів. Це ключова подія в галузі робототехніки та одна з найбільших олімпіад світу, яка ділиться на категорії залежно від віку учасників та типу конструктора, на базі якого збирається робот. На фестивалі будуть діяти робо зони, де кожен відвідувач може взяти в руки пульт та покерувати роботом.