ТРИВАЄ ПРИЙОМ РОБІТ НА МІСЬКИЙ КОНКУРС SMART-IT

     З 1 лютого по 5 березня ТРИВАЄ прийом робіт на Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій “SMART-IT”! 


 

     Захід проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, залучення їх до творчості та підвищення інтересу до професійної орієнтації в IT-сфері.

     Конкурс проводиться Департаментом  освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Центром науково–технічної творчості молоді  «Сфера» Оболонського району м.Києва (Міський координаційний центр  науково- технічної творчості учнівської молоді).

  До участі у конкурсі допускаються команди (учні, вихованці) позашкільних, загальноосвітніх та  професійно-технічних навчальних закладів міста віком від 10 до 18 років. Єдине, що необхідно для того, щоб прийняти участь – уважно вивчити Положення конкурсу та Подати роботу на участь!

     Офіційний сайт конкурсу – http://smart.sfera.org.ua/ 

 

     Терміни проведення конкурсу: 

І тур (заочний)

1 лютого – 5 березня 2018 року (включно) – реєстрація учасників та подача робіт на даному порталі для участі в заочному турі.
5 – 18 березня 2018 року – оцінювання робіт учасників конкурсу членами журі
19 березня 2018 року –  оприлюднення результатів – 5 кращих робіт з кожної номінації

 

ІІ тур (очний)

24 березня 2018 року – номінація «Олімпіада з програмування»
25 березня 2018 року – захист кращих робіт учасниками заочного туру, визначення та нагородження переможців конкурсу.