АНОНС. Всеукраїнська олімпіада креативності “Destination Imagination” 2019

У березні 2019 р буде проводитися Всеукраїнська олімпіада креативності “Destination Imagination”.

 

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» – найбільша у світі програма з креативності, започаткована в США. Програма охоплює 42 країни на 6 континентах, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та 1,5 мільйона випускників.

Програма «Destination Imagination» спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів, формування у них навичок самостійності й відповідальності, розвитку креативного та критичного мислення.

У 2017 р. Україна приєдналася до Програми «Destination Imagination», і зараз Національний центр «Мала академія наук України» є організатором олімпіади креативності “Destination Imagination” в Україні.

Умови участі в Міжнародній освітній програмі «Destination Imagination» в Україні та умови проведення І Всеукраїнської олімпіади креативності «Destination Imagination» в 2018/2019 навчальному році можна подивитись на сайті Малої академії наук України за посиланням: http://man.gov.ua/ua/activities/destination_imagination

 

А ми пропонуємо подивитись список інших масових заходів, які проводяться у поточному місяці на базі нашого Центру: План масових заходів на березень 2019 р