АНОНС. Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «iTalent» 2020 (VIІ сезон)

З 1 квітня по 14 червня 2020 року відбудеться Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «iTalent» (VIІ сезон).

Конкурс проводиться Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», у співпраці з Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone.

Умови проведення заходу розміщені на сайті УДЦПО: http: //udcpo.com.ua

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти віком від 8 до 24 років включно. 

Конкурс (перший сезон) проводиться у два етапи: заочний (онлайн) та фінальний (очний).

Початок реєстрації на заочний (онлайн) етап – з 1 квітня по 14 червня 2020 року.

На фінальний (очний) тур запрошуються переможці першого етапу. Фінальний тур відбудеться: 14 червня 2020 року. Заїзд і реєстрація учасників – 14 червня ц.р. до 10.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, “UNIT.City”. Проїзд від метро «Лук’янівська» тролейбусом № 23 до зупинки «вул. Академіка Ромоданова» далі пішки 400 метрів до вул. Дорогожицька, 3, “UNIT.City”. 

Від’їзд учасників – 14 червня ц. р. після 19.00 год. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проїзд, харчування учасників та осіб, які їх супроводжують, здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Централізованим харчуванням, учасники заходу не забезпечуються.

Відповідальність за життя і здоров’я учасників у дорозі та під час проведення заходу забезпечують супроводжуючі особи.

Додаткова інформація за тел. у м. Київ: (095) 278-48-58 (контактна особа – Антон Єременко).