АНОНС. Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність» 2019

З 16 по 18 жовтня цього року під покровом золотої закарпатської осені та в атмосфері взаємоповаги, миру і злагоди в місті Ужгороді буде проведений 22 Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність».

Нагурна Анастасія, Коцюба Максим та Бондар Матвій, вихованці Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера»,  представлятимуть свої роботи у конкурсі. Керівником гуртка «Астрономія» та наставником дітей є Тугай Анатолій Володимирович.

Організатори заходу – Український державний центр позашкільної освіти та Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. До участі запрошені команди закладів позашкільної освіти та інших закладів, установ, організацій, що отримали виклик від Українського державного центру позашкільної освіти.

Метою колоквіуму є:

– пошук нових форм роботи з учнівською молоддю, організація змістовного дозвілля дітей під час проведення конкурсу, та оздоровчих заходів;

– створення сприятливих умов для інтелектуального, духовного та творчого розвитку учнівської молоді, задоволення її освітніх потреб, інтересів та схильностей до науково-експериментальної, дослідницької, техніко-конструкторської, художньої та інших видів позашкільної діяльності.

Колоквіум триватиме три дні. Організатори передбачили для учасників цікаву, насичену програму, в яку включено різнопрофільне тестування, захист учасниками своїх наукових проектів.

Побажаємо нашим вихованцям успіху та перемоги.