Семінар – практикум для вчителів початкових класів

Центр науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» у лютому поточного року провів для вчителів початкових класів  семінар – практикум   «STEM- освіта  через практичну діяльність». Відповідно до програми вчителі шкіл  ознайомлені з сучасними підходами впровадження у практичну роботу складових STEM-освіти та формуванню природничо-математичних знань при підготовці та проведенні інтегрованих уроків. В процесі семінару – практикуму вчителі  навчилися виготовляти різноманітні моделі, які допоможуть  учням при вивченні  математики. Виготовлені об’ємні фігур  з паперових модулів оригамі і модель годинника.

Керівники лабораторій Центру розповіли про умови проведення районного конкурсу з початкового технічного моделювання серед шкіл району. Представлені зразки моделей вітрильників з використанням конструктора ЛЕГО  і  літаючих моделей з використання принципів реактивного руху. Вчителям були продемонстровані  різноманітні  досліди з використанням виготовлених моделей.  

Під час проведення семінару – практикуму досягнута домовленість про продовження співпраці Центру зі школами району по впровадженню складових STEM – освіти.