Міські відкриті змагання з вільнолітаючих авіамоделей (27 лютого 2021)

На базі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 239 Оболонського району м. Києва 27 лютого проведено міські відкриті змагання з вільнолітаючих авіамоделей.

На виконання  плану роботи Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2021 рік з науково-технічної творчості серед учнівської молоді Центром науково-технічної творчості молоді «СФЕРА»  27 лютого проведено міські відкриті змагання з вільнолітаючих авіамоделей у приміщенні  на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 239 Оболонського району м. Києва.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд шкіл і позашкільних закладів освіти міста Києва та понад 40 вихованців авіамодельних та технічних гуртків . Учасники змагань виступали в наступних класах моделей: планер класичний на дальність польоту, планер – напівкопія на дальність польоту, модель планера довільної конструкції на час польоту.  Моделі, представлені на змаганнях, виготовлені  учасниками самостійно під час занять в авіамодельних гуртках міста.   

За результатами змагань переможцями в особистій першості  стали вихованці СЮТ ЦНТТМ Дніпровського району, СШ №239 та Центру ТТМ Дарницького району.

У командній першості перемогла    команда СЮТ ЦНТТМ Дніпровського району.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо успішних стартів у наступних змаганнях!