Проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу МАН Оболонського району

Центром науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» Оболонського району було організовано та проведено з 14 грудня по 16 грудня 2020 року І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Оболонського району.

У нашому Центрі було проведено конкурс з таких відділень: технічних наук, комп’ютерних наук, фізики та астрономії, економіки.

В онлайн конкурсі-захисті взяли участь 10 учнів від 4 закладів освіти Оболонського району м. Києва.

Всі без виключення дослідницькі проєкти з чотирьох відділень конкурсу-захисту  були виконані на високому рівні – цікаві, змістовні та переконливі.

Висловлюємо велику подяку педагогам, які підготували учнів до участі у конкурсі, членам журі, яким у незвичному форматі довелося об’єктивно і професійно оцінювати роботи.

Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Оболонського району:

 

Відділення технічних наук:  

І місце – Селезньов Гліб Русланович – секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка, назва роботи «Інтелектуальна роботизація процесів в системі управління складським приміщенням», спеціалізована школа № 194 «Перспектива», 9 клас, педагогічний керівник Гнатів О.Б.;

ІІ місце – Селезньов Олег Русланович, авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка, назва роботи «Вбудована система контролю сліпих зон автомобіля», спеціалізована школа № 194 «Перспектива», 9 клас, науковий керівник Гнатів О.Б..

І місце – Дрьомова Ангеліна Олексіївна – секція науково-технічна творчість та винахідництво, назва роботи «Три кроки до космосу», ЦНТТМ «Сфера», 9 клас, педагогічний керівник Верхман О.А..  

 

Відділення фізики та астрономії:

 

І місце  – Коцюба Максим Тарасович – секція астрономія і астрофізика, назва роботи «Політ на місяць», ЦНТТМ «Сфера», 9 клас, науковий керівник Тугай А.В.;

І місце – Бондар Матвій Юрійович – секція астрономія і астрофізика, назва роботи «Модель графітового всесвіту», ЦНТТМ «Сфера», 11 клас, науковий керівник Тугай А.В.;

І місце – Контар Ілля Володимирович – секція оптика та лазерна фізика, назва роботи «Дослідження адаптивних властивостей людського ока», спеціалізована школа № 194 «Перспектива», 9 клас, педагогічний керівник Гнатів О.Б.;

І місце – Топорова Ірина Олександрівна – секція експериментальна фізика, назва роботи «Дослідження впливу звукових хвиль різної частоти на серцевий ритм людини», спеціалізована школа № 194 «Перспектива», 9 клас, педагогічний керівник Гнатів О.Б..

 

Відділення економіки:

 

І місце – Шевчук Аліна Олександрівна – секція економічна теорія та історія економічної думки, назва роботи «Ефективність соціально-економічних перетворень у місті Києві», спеціалізована школа № 252, 10 клас, педагогічний керівник Тесленко Г.М.;

ІІ місце – Кульченко Катерина Вікторівна – секція мікроекономіка та макроекономіка, назва роботи «Безробіття в Україні та світі», спеціалізована школа № 252, 11 клас, педагогічний керівник Тесленко Г.М.

 

Відділення комп’ютерних наук:

 

І місце – Синякіна Олександр Дмитрівна – секція internet-технології та WEB дизайн, назва роботи «Машинне навчання та штучний інтелект, як прогрес сучасного світу», спеціалізована школа № 210, 9 клас, педагогічний керівник Бойко О.І.