Родинне свято в Сфері. 4 березня 2020

4 березня, в Центрі  «Сфера»,   відбулось родинне свято, присвячене Міжнародному жіночому дню.

Вихованці художньо-естетичного та навчально-виробничого відділів взяли участь у виставці-ярмарці святкових сувенірів «Подарунок на 8 березня».

Всі охочі відвідали майстер-клас «Жіночі прикраси», де діти разом із мамами з задоволенням виготовляли для себе чудові подарунки.

В актовій залі Центру пройшов конкурс читців віршів «Моя родина», який вже став традиційним в перші дні весни.

Наймолодші вихованці привітали своїх мам, бабусь та сестричок з прийдешнім жіночим святом, за що отримали бурхливі оплески та подарунки.

В конкурсній програмі заходу взяли участь вихованці гуртків різних напрямків навчання. Всі, хто бажав донести найтепліші слова  про свою сім`ю, родину, своїх найдорожчих людей, виступили на сцені та були оцінені професійним журі. В програмі конкурсу в категорії «Авторський вірш» прозвучав власний вірш, написаний вихованкою гуртка «Психологія» Сабуровою Аміною саме для цього заходу.

До виступу приєднались і батьки виступаючих, які підтримали своїх дітей не тільки як глядачі, а й учасники конкурсу. Мами із великим задоволенням вийшли на велику сцену та подарували чудові вірші для всіх глядачів.

Щирі привітання прозвучали і від сильної половини людства, зі словами любові та  тепла татусі продекламували вірші для своїх коханих жінок.

На завершення свята всі конкурсанти отримали дипломи за участь та солодкі сувеніри, а переможці – гарні подарунки.