Київський фестиваль стартапів «Class ІDEЯ» 2019

18 квітня 2019 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся Київський фестиваль стартапів «Class ІDEЯ», ініційований Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримки КПДЮ та Київської Малої академії наук.

У фестивалі приймали участь 5 вихованців ЦНТТМ «Сфера» з 2 стартапами за номінаціями:

Стартап для природі

  • Молнар Вероніка, Парчевський Віталій, Фетисенко Вікторія Срібний Валерій, вихованці гуртка ЛЕГО-конструювання, керівник гуртка Парчевська Н.В., назва стартапу «Замкнута екосистема на місяці»;

 

Стартап у побуті

  • Бойко Євген, Редькін Максим, вихованці гуртка автоконструювання, керівник гуртка Бузник В.М., назва стартапу «Подрібнювач пластмаси»;

 

Нагороди від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту з логотипною продукцією Фестивалю стартапів «Сlass ідея»: – для всіх учасників – подяки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту; Економічна настільна гра «Капіталіст Київ»,  «Капіталіст Україна». 

Визначення найбільш популярних стартапів відбувалося у два етапи: очний етап «Громадській вибір стартапів» та заочний етап «Електронне голосування за стартап». Електронне голосування тривало з 15:30 18 квітня до 15:30 19 квітня 2019 року.

  • Молнар Вероніка, Парчевський Віталій, Фетисенко Вікторія Срібний Валерій, вихованці гуртка ЛЕГО-конструювання, керівник гуртка Парчевська Н.В., назва стартапу «Замкнута екосистема на місяці»отримали сертифікат на участь у школі скелелазіння червень –травень 2019р., сертифікат на проходження квесту у літньому ІТ таборі FOCUS.
  • Бойко Євген, Редькін Максим, вихованці гуртка автоконструювання, керівник гуртка Бузник В.М., назва стартапу «Подрібнювач пластмаси» отримали сертифікат на участь у ігровому фінансовому тренінгу «Життєвий капітал».