Підсумки районного конкурсу з початкового технічного моделювання 2019

19 березня 2019 р в  Центрі науково – технічної творчості учнівської молоді «Сфера» відбувся районний конкурс з науково-технічної творчості серед учнів початкових класів навчальних закладів Оболонського району.

У конкурсі взяли участь команди  загальноосвітніх навчальних закладів  № 8, 9, 29, 170, 210, 225, 233, 239, 256, 268, СШ №14 імені Грушевського, «НВК №240 «Соціум», «НВК Оболонь», Ліцей №157, гімназія «Потенціал» та дві команди Центру науково-технічної творчості молоді “Сфера”. Всього в заході взяли участь 17 команд.             

Конкурс проводився в шести номінаціях: виготовлення та запуск на дальність польоту моделі ракетоплана; виготовлення моделі, техніка майбутнього,  на основі об`ємних  геометричних фігур – куб, циліндр, піраміда, конус, октагон, тощо; виготовлення транспортного засобу з деталей металевого конструктора за власним задумом та запуск його  по похилій площині.; виготовлення вітальної листівки з елементами об’ємного оздоблення; виготовлення ляльки-мотанки з тканини; виготовлення  моделі жіночого аксесуару (сумочка) за готовою розгорткою та декорування за власним задумом.

По закінченню практичної частини серед команд-учасниць проводився конкурс з творчих миттєвих завдань на креативне мислення та вирішення швидких завдань.

Учасники конкурсу показали непоганий рівень підготовки,  велику зацікавленість у заходах технічного та декоративно-вжиткового напряму.

Конкурс пройшов на високому організаційному рівні, в дружній та творчій атмосфері.                 

Команди-переможці та переможці в особистій першості нагороджені дипломами управління освіти та подарунками.