Підсумки участі у Всеукраїнській олімпіаді креативності “Destination Imagination” 2019

Команда R.G.B. від ЦНТТМ”СФЕРА” заняла III місце у I Всеукраїнський олімпіаді креативності. Вітаємо мереможців!

 

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination»

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» – найбільша у світі програма з креативності, започаткована в США. Програма охоплює 42 країни на 6 континентах, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та 1,5 мільйона випускників.

Програма «Destination Imagination» спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів, формування у них навичок самостійності й відповідальності, розвитку креативного та критичного мислення.

У 2017 р. Україна приєдналася до Програми «Destination Imagination», і зараз Національний центр «Мала академія наук України» є організатором олімпіади креативності “Destination Imagination” в Україні.

 

I Всеукраїнська олімпіада креативності 2019 року

У I Всеукраїнський олімпіаді креативності беруть участь 30 команд школярів з різних регіонів. Переможець представлятиме країну на Фіналі Всесвітньої олімпіади в США. Всесвітній конкурс існує більше 30 років. Щорічно в ньому беруть участь 150 тисяч школярів з 30 країн.

Цього року конкурс проходив у Києві 22-24 березня. Команда “R.G.B.” від ЦНТТМ”СФЕРА” зайняла III місце у I Всеукраїнській олімпіаді креативності у напрямку “Технічний виклик”. Захід проходив на базі готелю “Верховина”, Петропавлівська Борщагівка, Київська область. Склад команди: Болдак Роман, Вієцький Дамір, Парненко Ілля, Романов Іван та Нікіта. Вітаємо мереможців!