Творчий вечір гуртка “Відеозйомка та монтаж”

     23 грудня в актовій залі Центру “Сфера” пройшов творчий вечір гуртка “Відеозйомка та монтаж” з показом кращих робіт вихованців та нагородженням найактивніших з них.

     На вечорі відбулася прем’єра короткометражного фільму вихованців – “ЗА:ДРОТи”, який оповідає про взаємовідносини між трьома товаришами – Артуром, Іллею та Анною. Аня – мила дівчина, яка має уживатися разом зі своїми друзями-задротами, що не бачать нічого, окрім екранів своїх девайсів. Однак одного разу все змінюється, коли після сварки дівчина раптово потрапляє у віртуальний простір айпаду Іллі. Перелякані, однак кмітливі хлопці беруться допомогти подрузі повернутися у реальний світ.

     Ще одна кінопрем’єра вечора – показ двох випусків соціального проекту “ЗАШКВАР”. Мета першого експерименту – показати розрив між старшим і молодшим поколінням. Сьогодні батьки не розуміють молодь, адже вона фактично говорить іншою мовою – сленгом. Вихованці гуртка вирішили провести дослідження і запитати в дорослих, що означає те чи інше сленгове слово. Що з цього вийшло – можна побачити у відео:

     Другий експеримент фактично перегорнув гру. Питати в дітей сленгові вирази – безглуздо, але що як запитати у них ті слова, які раніше знав кожен школяр?

     Також на вечорі відбувся показ двох робіт, які цьогоріч побували на Міських та Всеукраїнських конкурсах (ITalent, IT-arena тощо) та посіли призові місця). Це – відеопоезія “Маски” та комічне осмислення сучасного художнього мистецтва – короткий метр “Трикутники долі”.

     Партнером заходу виступила Всеукраїнська громадська організація “Поруч”, яка нагородила вихованців почесними дипломами та цінними призами. Також кожен глядач заходу мав змогу креативно проявити себе у конкурсі селфі з інсталяціями на сцені. Переможці конкурсу отримали сертифікати Bodo.

     Глядачі мали змогу оцінити дві відеороботи продакшн-студії “Олексфільм” – “For you, me dea(e)r” та “Ефект Х”, до створення яких долучилися старші вихованці гуртка. Також відбувся показ нової серії інтернет-проекту “Таке прикольне кіно” від співзасновника студії “Олексфільм” та випускника ЦНТТМ “Сфера” Олексія Єкименка.

    Родзинкою вечора стали виступи школи сучасного танцю “DreamTeam”, стендапера Тіма Бонда з виступом про тренди 2017 року та чарівної LunaRine з двома композиціями.

     Вихованці та керівник гуртка “Відеозйомка та монтаж” вдячні кожному, хто завітав на захід. Окрема подяка в підготовці та проведенні вечора висловлюється методисту Центру “Сфера” Ельвірі Калениченко, викладачу гуртка “Художнє мистецтво” Олені Лєпнуховій, особисто вихованцям гуртка “Відеозйомка та монтаж” Артуру Мамедову (за створення постерів заходу) та Анні Сімон (за створення декорації оленя), керівнику театрального гуртка Олегу Ковальчуку (за консультації в проведенні заходу), координатору ВГО “Поруч” Христині Гіренко.