Семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації

     У четвер, 5 жовтня, у ЦНТТМ «Сфера» відбувся семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівників гуртків технічного напряму позашкільних навчальних закладів міста Києва.

     Практикум розпочався з промови директора Центру «Сфера» Олександра Яковича Тихопія – «Сучасні інновації в роботі позашкільного навчального закладу». Зокрема, директор наголосив на необхідності переходу позашкільної освіти на методику STEM-освіти (поєднання в роботі гуртка науки, технологій, інженерних навичок та математичних розрахунків), а також на ролі кожного окремого викладача у сучасному освітньому процесі.

     Методист ЦНТТМ «Сфера» Олександр Петрович Липецький виступив із доповіддю «Формування техніко-технологічних знань у вихованців Центру. Умови проведення Київського фестивалю технічної творчості».

    На семінарі слухачам було продемонстровано розробку керівника гуртка «Конструювання одягу та аксесуарів» Анастасії Юріївни Терещенко – «Тестування знань вихованців гуртка конструювання одягу та аксесуарів на основі використання комп’ютерної програми Plickers».

     Далі курсанти мали змогу обрати один з п’яти напрямів та відвідати майстер-класи:

  • Гончарук О.В., гурток образотворчого мистецтва, тема «Виготовлення декоративної рамки в техніці паперопластики з використанням вторинної сировини»;
  • Парчевська Н.В., гурток Лего-конструювання, тема «Використання лего-технологій для формування техніко-технологічних знань у вихованців Центру»;
  • Сорокопуд С.О., гурток «Основи програмування», тема Використання сучасних інформаційних технологій в гуртку»;
  • Артюх О.В., гурток «Початкове технічне моделювання», тема «Дослідницько-пошукова робота на заняттях гуртка ПТМ»;
  • Гуменюк Г.В., гурток «Школа раннього розвитку», тема «Формування математичних здійснотей у вихованців дошкільного віку».

 

     Семінар-практикум завершився обміном досвіду роботи між учасниками та підбиттям підсумків.