Всеукраїнський ІТ-конкурс “ІTalent”

13 травня в Українському державному центрі позашкільної освіти відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

ITalent – це перший державний ІТ конкурс всеукраїнського масштабу. Прийняти участь у ньому могли ті, хто викорустовує комп’ютер для своєї творчості. Від копіпасту, qwerty до WASD: у цьому конкурсі довести свої вміння мали змогу всі. Змагання покликане не тільки викликати більший інтерес молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ івентам в Україні серед учбової молоді.

Учні мали змогу позмагатися в категоріях “Відеомонтаж”, “Статичні 2D-графіка”, “Статична 3D-графіка”, “2D-анімація”, “3D-анімація”, “Веб-сайт”, “Програмна розробка”, “Апаратно-програмна розробка”, “Розробка комп’ютерної гри”, а також у змаганнях з кіберспорту.

Вихованці ЦНТТМ “Сфера” за результатами заочного етапу вибороли право у фіналі представляти Центр у двох номінаціях – “Відеомонтаж” та “Статична 2D-графіка” та стали призерами:

Горленко Дмитро, вихованець гуртка “Тривимірна графіка” – 2 місце у номінації “Статична 2D-графіка”.

Кубрак Катерина, вихованка гуртка “Відеозйомки та монтажу” – 2 місце у номінації “Відеомонтаж”.

Шумейко Ілля, вихованець гуртка “Відеозйомка та монтаж” – 3 місце у номінації “Відеомонтаж”.

Усі учасники були нагороджені дипломами, а переможці отримали цінні подарунки.