Конкурс інстаграм-фото: покажи довкілля країни!

     Запрошуємо всіх охочих узяти участь у конкурсі Instagram-фото, присвяченому екологічним проблемам в Україні.


     #EveryDayClimateChange – це Instagram-стрічка, у якій понад сорок фотографів та фотографок, які мешкають на п’яти континентах, щодня розповідають про наслідки глобального потепління в усьому світі. Цей проект поєднує фотографію, екоактивізм та соціальні мережі, щоб фіксувати наслідки змін клімату для нашої планети, поширювати інформацію про ці процеси та заохочувати людей до спільної боротьби з ними.

     Конкурс має на меті привернути увагу активних громадян та громадянок України не лише до загальної проблеми змін клімату, а й до конкретніших негативних впливів людської діяльності на навколишнє середовище.

    Для участі в конкурсі публікуйте у своїх Instagram-акаунтах фотографії з хештегами #eсooko та #DocudaysUA і детальним підписом, що пояснює, як саме це фото розкриває ту чи іншу екологічну проблему в Україні та/або показує шляхи вирішення екологічних проблем. Кількість робіт від однієї людини необмежена.

    Відбіркова комісія обере найкращі роботи, які будуть надруковані та виставлені в рамках Docudays UA-2017. На авторок(ів) фотографій, відібраних для виставки, чекатимуть приємні сюрпризи від команди та партнерів фестивалю.

     Дедлайн подачі заявки – 28 лютого 2017 р.